Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-18, 13:10   #2458
Frau_Nachbarin
Frau_Nachbarin
 
Avatar Frau_Nachbarin
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 94
Dot.: Rozjaśnianie

Z tego co piszesz powinno wyjsc super. Jakie maski z pigmentem stosujesz? Tzn. jakiej marki? Ciekawa jestem tej z bezowym pigmentem, o ktorej piszesz, a takze innych ciekawych, jasnych, ale w moim kraju i miescie jak na razie dostepne sa tylko fioletowe i srebrne, no i ciemne maski Revlon.
A ja szukam czegos z pigmentem, dajacym efektem plukanki do wlosow rozjasnionych i siwych. Zakupilam przed chwila przez internet plukanke rozowa Delii, bo na moich wlosach wyglada o niebo lepiej niz srebrne i fioletowe. I jest dla mnie bardziej twarzowa.

Co do brwi, to faktycznie kwestia gustu. Tez mialam grube w mlodosci, ale bardziej podobaja mi sie cienkie, wiec depiluje regularnie. Po tylu latach regulacji nie sa juz takie grube.

Powodzenia z koloryzacja!
__________________
"Glücklich ist, wer vergißt, was doch nicht zu ändern ist!" - Liedtext aus der Operette "Die Fladermaus" und auch gute Lebensweisheit (pol. Tekst piosenki z operetki "Zemsta Nietoperza" oraz madrosc zyciowa).
Johann Strauss (Sohn /Syn)(1825-1899).

Edytowane przez Frau_Nachbarin
Czas edycji: 2017-05-18 o 13:16
Frau_Nachbarin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując