Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fretka, fretki, tchórzofretki - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-07-06, 16:00   #13
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: fretka

moja rodzinka też miała fredke zwana Timon, najcudowniejsze zwierzatko jakie mieliśmy hlip..bo nauczyła sie z dziecmi wychodzic na spacery i pewnego dnia sąsiad wypuścił swojego wilczura i ja zmasakrował.. sugerował że odkupi zwierzątko ale sie nie zgodziłam bo..
to był samczyk i niesamowicie cuchnął pan w sklepie poradził nam samczyka bo mieliśmy go wysterylizować i tym samym pozbyc się tej niedogodności, klatke niestety trzeba było sprzatac codziennie (mam obecnie 2 koty i czasami zdarza mi sie raz na 3 dni fee mamuska ze mnie)OCZYWIŚCIE BO MOJE ZWIERZATKA DUZO CZASU SPEDZAJA NA DWORZE.. wcześniej w naszej rodzinie były dwa jamniki teraz mamy psa i 2 koty ale wszyscy tesknią za fredka, jedynie ja musze być silna i nieugieta i nie zgadzam sie na powtórke, bo wiem co mnie czeka..poza tym przecudowny psotnik i nigdy niczego nie zniszczył..znacznie bardziej zabiega o wzgledy domownikow niz jakiekolwiek inne zwierze.. to napewno niezła zaprawa przed dzidziusiem.. mam nadzieje że wynagradza trud włożony swoja naturą
pozdrowionka dla całej rodzinki
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując