Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-04, 17:08   #4291
poducha555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 100
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez laura0908 Pokaż wiadomość
Hej w poniedzialek 1 czerwca na dzien dziecka zrobilam sobie prezent i przeklulam sobie kolczyk. Bylam u prywatnego piercera. Moj kolczyk ma dlugosc 20mm i mam go przeklutego tak jakby po skosie. Zapytalam mu sie czemu jest tak kszywo a on powiedzial, ze musial ta zylke na srodku ominac i kiedy zaloze krotszy kolczyk to sie tak jakby wyprostuje. Czy rzeczywiscie tak bedzie?? Czesto przegladam jezyk w lustrze i zauwazylam, ze ta kulka na dole jest dosc daleko od poczatku jezyka.. Czy to tak jest narazie bo jezyk jest opuchniety? Jezyk mam opuchniety na cala dlugosc kolczyka i nie moge nim sobie np przejechac po zebach gornych. Przez pierwsze dwa dni nic nie jadlam pilam tylko wode. W srode udalo mi sie zjesc skibke chleba i loda. Dzisiaj tak samo. Plucze jezyk dentoseptem, pije rumianek i tylko zimna wode. Prosze o informacje czy wszystko u mnie ok z tym przekluciem. Mam nadzieje, ze jest dobrze przekluty normalnie jestem chora jak mam se pomyslec, ze kiedys bede musiala go przekluwac jeszcze raz i przechodzic przez to wszystko ponownie. Dodam ze jezyk wcale mnie tak nie boli, tylko jest opuchniety. Pozdrawiam i licze na ODP
Wiesz wg mnie to chyba jest wszystko ok bo podobno z tego co wiem to wlasnie dlatego nie mozesz dotknac kolcem zebow bo masz spuchniety jezyk (wczesniej cos o tym bylo mowione) i to ze masz krzywiej zrobionego kolca to z tego co rowniez slyszalam tez duzo osob tak ma zrobionego kolca takze wydaje mi sie ze jest git
A.. i tak nawiasem... Przebija sie jezyk a nie kolczyk :P
poducha555 jest offline Zgłoś do moderatora