Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalissa (d. Naturalis) - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-18, 12:42   #203
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Serum z peptydami zrobione i nałożone Oj, dawno niczego nie kręciłam, bo ostatnio jadę tylko na olejach z HA
Zamiast ksantanu, którego nie miałam, dodałam alginatu, natomiast część oleju zastąpiłam zachwalaną przez Was frakcją sojową. W rezultacie moje serum jest dość gęste - to właściwie taki piankowy krem. Jest miłe w użytkowaniu, chociaż pozostawia lekką warstewkę, nie wchłania się do matu. Może to wina alginatu, który tak się na mnie zachowuje. Ale specjalnie mi to nie przeszkadza.

Confused, czy Twoja Mama stosuje to serum na dzień, czy na noc?
I na dzień i na noc Ale moja Mama ma bardzo suchą skórę i u Niej serum się szybko wchłania Okluzja może zostaje u Ciebie przez żel HA? Generalnie moja Mama sobie chwali to serum. Woli je od olejku z Q10, który wcześniej był Jej faworytem
A co do soi, to w serum pewnie też da fajne efekty, ale spróbuj ją nałożyć solo, albo z kilkoma kroplami oleju (np z truskawa dla boskiego zapachu ). Mówię Ci, efekt cudny
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując