Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 23:39   #2758
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
No właśnie, dziwne...
Przyznam się,że ja wogóle nie czuję zapachów nawet swojego, no ale to zrozumiałe,że szybko sie przyzwyczajam, no ale perfumów u innych kobiet????? Czy to możliwe????
Normalne tymbardziej,ze mozna bardzo roznie odbierac perfumy i to jak one uloza sie pozniej na skorze

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
coś mi się pałęta, że do 100 włosów może wypaść na dzień
a jak masz długie to część się odłamuje a nie wypada i dlatego robi takie wrażenie, a nie jest tak źle
ale wybierz się do lekarza - zawsze lepiej wiedzieć, czy to nie jest z powodu choroby

czy nie brać tego zapachu?
hmmm, bo białe piżmo brzmiało kusząco ...
Jezeli lubisz pizmowe perfumy to proponuje Ci poczekac i podesle Ci cos jak tylko domowie fiolki.

Jakie lubisz zapachy na co dzien?czego suzkasz w perfumach?Moze w ten sposob bedzie latwiej.


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Bo wszystko zalezy i od osoby i od zapachu - jak sie ktos zleje z gory na dol, to wiadomo, ze bedzie ciagnal smuge za soba albo jak uzyje kilera jakiegos.
A ile wy uzywacie i gdzie?
Ja wylacznie na wewnetrzna strone nadgarstkow, po jednej kropli - czuje tylko ja i tak ma byc
Na nadgarstki uzywam rzadko bo mimo wszystko stawiam na uzycie globalne by zapach rozwinal sie w pelni Najczesciej za uszami,kark i wlosy-jezeli mam sprawdzone perfumy,po ktorych wiem ze nie bedzie plamy to aplikacja 1/2 idzie na ubranie(choc niby sie nie powinno ale lubie kiedy na ubraniach czuje ulubiony zapach)
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora