Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - obiecuję, że w ten weekend to już ostatni :) limonka!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-26, 15:32   #17
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: obiecuję, że w ten weekend to już ostatni :) limonka!

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
soczyyyyysty
dziękować

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Ależ Ciebie nikt nie goni Pokazuj się jak najczęściej.
Powiem Ci że to limonkowe wydanie jest rewelacyjne Podobasz mi się w nim przeogromnie.
dziękuję bardzo
pozytywnie się w nim czułam

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
Miśka Ty koniecznie idz w takim na uczelnie, zauroczysz nie jednego wykladowce bardzoooo bardzo mi sie podoba, idealnie do Ciebie pasuje slitaśnie Asia i jej firanecki w tlehe ladnie ich musiszz natorturowac i przy okazji mają swoje 5 minut w sieci
dziękuje
hehe co ja poradzę, że tam mam najlepsze światło? muszę jakieś czarne kotary powiesić, to się bardziej klimatycznie zrobi

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Ale urocze są te fotki z tym koczkiem z boku ! Jak taka malutka dziewczyneczka a oczka śliczne.. takie wiosenne
dziękuję bardzo
za oknem mam takie krzaczki-zielone listki i żółte kwiatki więc inspiracja wiosenna pod samym nosem mi rośnie

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
no ladnie,ladnie
lubie zielenie a tobie w nich slicznie !
dziękuję Ci bardzo kochana

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
SUPER!
i nie obiecuj głupot, bo my wszystkie lubimy oglądać malunki i chyba nigdy nam się nie znudzi
dziękuję bardzo
myślałam, że będę mieć cięższy tydzień i z malunkami będę musiała czekać do następnego weekendu ale na szczęście jest luźno, więc może coś jeszcze maznę

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
ślicznie
dziękuje bardzo

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Bardzo ładny, świeży i soczysty makijaż
Pięknie w nim wyglądasz
dziękuję bardzo

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Ładny makijaż, ma kolory Twojej tęczówki
dziękuje bardzo
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując