Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-10, 15:41   #1803
milagros_
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 050
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
A tak zastanawiam się jaki procent dziewczyn biorących Iso łączy kurację z hormonami?
ja łączyłam izo z hormonami przez całą pierwszą kuracje, ale dermatolog powiedział mi, że u mnie hormony nie mają zupełnie żadnego wpływu na leczenie, ani nie pomagają , ani nie szkodzą.

wgl to jestem załamana ;/ nie chce tu pisać żeby was zdołować, ale sama mam już mętlik i nie wiem co robić.
jestem po dwóch kuracjach acnenorminem. Po pierwszej miałam nawrót po pół roku. Teraz mineło 8 mięsięcy od zakończenia drugiej, byłam nawet juz na jednych laserach i znów zaczyna się robić nieciekawie ;\ ciągle jakieś pojedyncze krostki mi wyskakiwały, ale teraz jest ich niepokojąco dużo, dwa spore na policzkach, przy uchu takie miejsce z 4 krostek, przy wardze, czoło też juz całe w krostkach : ( nie wiem co mam robić... poczekac, i zobaczyć czy to przez pogode ew. stres ? czy jechac i spytać go ? tyle, że do mojego derma jest daleko i 200zł za wizyte , a jak powie mi , że ma wyskakiwać prawo to się wkurze...
doradzcie

Edytowane przez milagros_
Czas edycji: 2010-08-10 o 15:43
milagros_ jest offline Zgłoś do moderatora