Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-01, 10:49   #4987
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no naprawdę, naprawdę .....bardzo zabawne! --> (tu stek najbrzydszych słów jakie mi przyszły do głowy!)

a mnie kuszą cienie YSL! już się kiedyś na nie szykowałam...doradzicie? fajne to to? nie mam gdzie sprawdzić teraz a ten pomarszczony ryj muszę przeca czymś poza kawiorem zapaćkać
ten http://pl.strawberrynet.com/makeup/y...505/?CatgId=15
albo http://pl.strawberrynet.com/makeup/y...5097/?CatgId=2

w ogóle to jakiś bajzel się zrobił , np murad niby 30 a jak się wchodzi w niego to 125...taka promocyjka
ja mam z tych podwojnych taka limitowanke ze starym zlotem i jakims jasnym i bardzo je lubie
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
enka - bierz ten podwójny
one sa naprawde sympatyczne
tylko ja akurat mam dwójkę z fioletem więc jakoś nie mogę zmobilizować się do grzechu aż takiego żeby brać właściwie to samo ....
bardzo fajne te cienie są w użyciu
a tych pojedynczych nie znam

ja w związku z badziewną pogodą za oknem oraz z tym że kanebiak droższy już dziś o 20 zeta zapłaciłam za swojego z koszyka
także czekam na 2 kokardki!!!
ale faaaaaaaaajnie
kanebiak
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
hmm..no własnie ten podwójny to niby ładny ale dubel u mnie aż furczy. Mam niemal identyczney zestaw z diora więc nie wiem czy nie glupota a te pojedyncze już mnie kusiły dawno. No nie wiem sama....znowu się zacznę zastanawiać i wszystkie kupią a ja nie zdążę
bo to jest taka akcja - Enka sie na cos czai - to my specjalnie wykupujemy szybko

bierz je bierz, bo bedziesz zalowac potem


a ja chcialam sie wypowiedziec na temat serum [Enka - nie czytaj ] po kilku dniach uzywania nie zauwazylam, zeby mi przeciwzmarszczkowo dzialal [tzn przez te kilka dni zadna nowa zmarcha sie nie pojawila ]. zapach mi nie przeszkadza, nie smierdzi, tylko taki ziolowy jest, ale znika po chwili. serum sie mega ladnie wchlania, szybko i w ogole. i fajnie nawilza, ale nie przetluszcza. podklad na nim sie nie wazy ani nic. ogolnie to chcialam drugie opakowanie dac mamie, ale jednak zostaje u mnie chyba

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no ja wiem,że na mnie nakrzyczycie ale ja do tej pory płacę kartą! nie założyłam tego paypala w końcu! więc nie mogę tak zrobić..ja durna
teeeeeej [zakrzyknela ilios po poznansku ] to zakladaj teraz
ilios jest offline Zgłoś do moderatora