Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-13, 22:34   #3951
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Hymmm... Ja Skinorenu nie używałam, tylko Acne-Dermu i strasznie mnie wysuszał. Krem używałam dopiero rano po zmyciu tego mazidła.
Nie wiem jaki Babydream masz, jak zmieszałam HA kwiatowy z moim Babydreamem Gesichtscreme to było super, bo się zrobił taki lekki No, ale nadal psikałam twarz hydrolatem. Może rzeczywiście psiknij sobie na połączony już na dłoni krem z HA?
To ja mam ten sam chyba tzn. gesichts und korpercreme.

Nie wiem w takim razie co zrobić. Bo zamówienie na bu już złożyłam, ale hydrolatu nie kupowałam, ewentualnie dodam go do zakupionych już produktów, z tego co na forum czytałam nie ma z tym problemu tylko czas realizacji zamówienia się wydłuża.


Edit. Właśnie dokonałam zakupu hydrolatu oczarowego, więc będę kombinować z tym kremem.
Oczywiście potwierdzam, że nie ma najmniejszego problemu z dodaniem dodatkowego produktu do listy zakupów, jeżeli ktoś zapomniał

Edytowane przez Czelz
Czas edycji: 2011-04-13 o 23:18
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora