Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-09, 22:42   #3001
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja poprostu nie wiem czym
ma takie dni że nieraz wydaje mi się ,,o jaki mam super kolorek ''i jestem taka happy a za chwile widze jakies minusy ,że żółtawo mi się wydaje że sztucznie ,że mi nie pasuje i poprostu szlag mnie trafia przez to wszystko i od razu pojawia się myśl o przyciemnieniu i tyle

w dodatku zrobiłam sobie ostatnio ta maskę z waxa w tubce i dziwne ,ale wydaje mi się że to po niej takie żółte włosy mam ... dziś nałożyłam kokoska ,a po nim znów mi jaśnieją więc jutro zobaczę po myciu co i jak bo pojadę na zakupki i chciałam paletke kupić, a tak to nie wiem już co wziąść
jakoś przy ciemnych włosach nie miałam tylu problemów i farbowałam nieraz raz na dwa miesiące a teraz ledwo tydzień minął i odrost jak nie wiem co

czeko widze że i Ty dostrzegłaś jakieś pożółknięcie koloru po tym waxie? może coś w tym jest bo ja ewidentnie też to zauważyłam zaraz po uzyciu tej maseczki. Ale dziwi mnie to, bo używałm jej wcześniej i nic nie robiła mi z włosami ?
Też to przechodizłam przecież - i w końcu sie udało. Wiem, że to wnerwiające - ale nie poddawaj się - znajdziesz w końcu swoją ukochaną farbę

A mnie po waxie dla blondasków też żółkły włosy więc ją odstawiłam. Wolę dolce
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora