Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Debiut i trzy makijaże oka na dobry początek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-08, 22:13   #4
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Debiut i trzy makijaże oka na dobry początek

Teraz właściwie myślę, że mogłam sobie darować wrzucanie tych dwóch pierwszych, bo są sprzed dobrych dwóch miesięcy, ale stwierdziłam, że i tak wrzucę.

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Pierwszy i drugi zestaw zdjęć - straszna kreska, efekt podbitego oka i nieroztarty cień
Też nie jestem z niej zadowolona, ale cóż. Wciąż dopracowywuję technikę. O ile z cienkimi kreskami nie mam takiego problemu, to z grubszymi idzie mi o wiele gorzej

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Piąty i szósty -
Dzięki. Mnie ten też się najbardziej podoba

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Trzeci i czwarty - niebieski na linii wodnej ; o nie wygląda to dobrze
Tzn. niebieska kreska na linii wodnej nie wygląda dobrze ogólnie, czy akurat na moim makijażu jest nieciekawie (przez sposób nałożenia, czy coś?)?

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
nie podobają mi się, wyglądają na niedopracowane
ostatni makijaż jeszcze całkiem nieźle, ale reszta do poprawek
Zdaję sobie z tego sprawę. I tak, jak teraz sie na nie patrzę to stwierdzam, że tego drugiego i tak nie bedę modyfikować, bo wlaściwie mi się aż tak nie podoba, ale może cos porobię z pierwszym, jak będę miała chwilkę czasu.

A co do ostaniego makijażu
, to mogę w nim wyjść do ludzi? Bo zazwyczaj z domu wychodzę tylko z tuszem na rzęsach i czymś cielistym na powiekach. Boję sie robić sobie trochę mocniejszy, bardziej kolorowy makijaż, bo potem wychodzi mi cos takiego, jak w jedynce, a ja nie jestem w stanie ocenić, czy to jest dobre, złe, nijakie, czy ujdzie, itd.
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując