Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-13, 17:33   #2293
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
aaa tam Candice jest moją boginią
i moją
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
wkleiłam foto przodem do albumu Amelki i moje szpilki tutaj Wam pokażę - postawiłam na takie kolorek i całkiem pasował do tej czerwieni bo nie chciałam czarnych dodatków, więc postawiłam na złoto
super wyglądałaś i butki sliczne!
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ok dziewczyki zrobiłam tez fotki w koncu.Sorry ale jakos kolorow nie moge uchwycic.Slonce wali
W albumie szmatki( kurtka i pasek)i dodatki(pudełka i koszyki).A tu zakupy z Lush-a.
Biały szampon w kostce dalam dla porownania ile go dopiero zuzylam po 3 tyg.Chyba widac co?
A 2 foto to tez szampon-wzielam probki.Zobaczcie jakie wielkie.Te probki starczaja na miesiac uzywania Niezle co?A ten szampon jest z sola morska ale jest bardzo oczyszczajacy.
ale fajne zakupy, wszystkie podoba mi sie kurteczka, pasek, pudełka i oczywiscie szampony! kurcze, chyba sie skusze na szampon
Cytat:
Napisane przez zip sklad Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku, nigdzie nie ma tej farby Londa Naturals 12/9wrr, gdzie ja kupujecie? dodajecie rozjasniacz z jej opakowania czy swoj jakis kupujecie? jesli jak, to jaki? dzieki za odp.
nie ma tej farby u nas ani w SP, ani w Rossmanie, w Carrefourze byly, ale nie ten kolor
lece do lekarza, bo jakies choróbsko mnie rozklada
Adzi07 ja i TŻt robimy tzw. liste prezentow, sa na niej np.3-4 rzeczy i cos wybieramy, wiemy, ze to sie przyda i bedzie praktyczne. ja nie lubie tzw. zjadaczy kurzu.
w naturze, mieszasz to, co jest w opakowaniu (oprocz odzywki oczywiscie), niczego nie dokladasz.

A ja dziś rano czekałam na autobus 50 minut i... nie wiem czy przyjechal, bo podjechala po mnie kolezanka. Przegieli nie?
Jak wracalam z pracy zapytalam kierowce, czy wie dlaczego tak jest, i gdzie to moge zglosic, uslyszalam ze to korki i ze zarzad wie o tym no nic uderze chyba gdzies indziej
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora