Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Intercosmo voila creme
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-31, 12:16   #57
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Intercosmo voila creme

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ehh, Vea, ja chyba nie miałam tak, żebym z jakiegokolwiek blondy była zadowolona w absolutnie każdym świetle. Chociaż zazwyczaj najbardziej mi się mój kolor nie podoba w sztucznym świetle w pracy (zawsze moje włosy były albo lekko zielone albo rude, a twarz dziko różowa). A pamiętam, jak farbowałam Wellatonem 12/1 to w pomieszczeniach kolor był super, a na dworze był intensywnie żółty

No ale podejrzewam, że teraz to zmienisz farbę. Pamiętam, że mnie fryzjerka po jakimś czasie zaczęła dodawać coś niebieskiego czy srebrnego (jakiś toner?) i po wyjściu miałam odrosty w odcieniu białego złota z leciutkim błękitnym połyskiem (w sumie, bardzo fajny, niemopowaty kolor) i chłodny odcień trzymał mi się na odrostach ponad 4 tygodnie, nie ocieplał się ani odrobinę. Chętnie bym się dowiedziała, co to był za dodatek...
gdybym znala takie cudne coś co nada wlosom chlodny odcien moze zostałabym przy blondzie

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Wiesz, wydaje mi się, że ten rudawy poblask jest normalny dla X,21... Jakieś trzy tygodnie temu znalazłam w Niemczech farbę, 8,21, niesamowicie mi się podoba kolor na opakowaniu, ale zapytałam Blond Bunny, czego się spodziewać po tej numeracji. I odpowiedziała, że to będzie ciepły, beżowy blond, ale wypłukiwać się może na lekko rudawo.
Ale w PL chyba nie ma tego odcienia?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując