Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 15:10   #1528
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny Mało co sie odzywam ale bylam u laryngologa wczoraj, Gardło mnie bolalo tak mocno jak nigdy. okazalo sie ze mam naciek zapalny na mogdalku, zrobił mi punkcje...i musze brac inny jeszcze antybiotyk niz bralam.
Takze mam wesolo. A gardło tak strasznie boli ze nie wiem:/
Do tego mam swoje stresy takze jestem juz w ogole jak klebek nerwow
Ojeny, biedulka,kuruj sie
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

A dzisiaj w nocy to wygrał pałętał się tak, bo zawinęliśmy się z TŻ jakoś kołdrami,że nie mógł wejść, no i w końcu wlazł, ale co ruszyłam nogą to on za moją i śmieję się do TŻta,że teraz jak wlazł to już nie wyjdzie ale poszłam się napić i patrzę, a on wlazł mi w poszewkę pościeli i nie mógł wyjść nie mam pojęcia jak tam wlazł, bo wyjść nie mógł, tylko głowa mu wystawała

ale super zróbcie sobie jakieś fotencje dla cioci z wizażu

mi się podoba biały, żółty i ciemny róż

haha fryzjerki

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



mnie też

rozumie jak mówie idziemy na spacerek? merda ogonkiem i skacze i gada po psiemu do mnie

całą noc niespałam z wrażenia a ona spała u siebie ,ale co się poruszyłam to przylatywała sprawdzać czy leże i szła spowrotem o 3.30 wyszłam na spacer z nią i się wysiusiała potem położyła się ze mną do łóżka i spałyśmy do 8.30 straszna pieszczona jest cały czas chce żeby ją głaskać i łata za mną wszędzie teraz to pisze a ona leży mi na kolanach

ale jeszcze nic niezjadła
Ale słodziacha z niej
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
prosze
Ale piekna
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora