Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-23, 15:11   #2023
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Wiesz od kiedy dodają go do zakupów? W kwietniu dostałam taki jak w załączniku, przy poprzednich zakupach też taki i teraz dalej go dają, dlatego zapytałam czy to nie jest stary zestaw.
Nie wiem. Ja właśnie miesiąc temu kupiłam ten zestaw 5-cio częściowy, który masz w załączniku od rubyruby, więc na pewno był oryginalny.

Teraz kupiłam czteroczęściowy, w którym są: refiner, essence, emulsion i eye cream bo zależało mi na miniaturce tego kremu pod oczy. Z wyglądu wszystko jest niby identyczne, jak w tamtym, dopiero jak po otwarciu zorientowałam się, że coś nie gra, porównałam z tamtymi miniaturkami od ruby (na szczęście wciąż mam, z resztkami kosmetyków) i różnice są widoczne gołym okiem. Szkoda, że nie mogę tu załadować zdjęć. Tak czy siak, konsystencja i zapach są kompletnie różne, a sprzedawca jeszcze się upiera, że to oryginały Przecież widzę i czuję, że są kompletnie inne! Zwrócił mi kasę i poprosił o omijanie swojego sklepu na przyszłość, lol. Ale przysięgam, że te kosmetyki nie pachną, jak te od ruby tylko takim cytrynowym proszkiem do szorowania i konsystencja jest kompletnie inna. Dlatego się wkurzyłam, że sprzedawca się upiera. Jeszcze opakowanie po eye cream było prawie puste, ledwo coś udało mi się z niego wydobyć

EDIT: Ok, za duże załączniki. Chwila, zmniejszę je i spróbuję ponownie.

Po lewej te od ruby, po prawej od cityshop.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ebay 096 laneige2.jpg (32,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ebay 095 laneige.jpg (27,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ebay 097 laneige2.jpg (36,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ebay 100 laneige2.jpg (32,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ebay 103 laneige2.jpg (43,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ebay 102 laneige2.jpg (26,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ebay 1012 laneige2.jpg (36,4 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2014-07-23 o 15:23
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując