Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-10, 21:03   #1
Varinia
Raczkowanie
 
Avatar Varinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 201

Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń


Szukałam niedawno na forum czegoś na temat kwasu migdałowego, ale nie znalazłam. Pozwolę więc sobie skromnie zacząć taki wątek. Otóż niedawno byłam u koleżanki, która jest kosmetyczką, na złuszczaniu kwasem migdałowym i chciałam podzielić się wrażeniami. Z początku obawiałam się kwasów latem, ale koleżanka zapewniała mnie, iż te kwasy mozna stosować również latem, ponieważ nie ma po nich ryzyka wystąpienia przebarwień. Oczywiście szybciutko przeszukałam internet i znalazłam taką oto stronę http://www.aktiv-press.2a.pl/medycyn...ary/09169.html. Po zapewnieniach koleżanki i po przeczytaniu informacji z tej stronki udałam się na złuszczanie . Jestem już po takich dwóch zabiegach i muszę powiedzieć, że efekty są super - gładsza i jaśniejsza cera (czyt. mniej widoczne piegi, z którymi uparcie walczę). Do tego wszystkiego, i co najważniejsze, nie wyskakują mi nowe piegi a byłam po złuszczaniu już dwa razy na plaży . Po glico a, niestety miałam czasem wrażenie (może się mylę), że nawet zimą, gdy przebywałam dłużej na słońcu, mimo blockerów wyskoczyło mi trochę więcej piegów. A tu nic - takie miłe zaskoczenie. Oczywiście wolę mimo wszystko chuchać na zimne, więc i tak stosuję cały czas blockery. Natomiast koleżanka twierdzi, że po tych kwasach opalenizna jest wręcz ładniejsza i bardziej równomierna (ale to już chyba wyłącznie wersja dla niepiegusków). Na temat peelingu kwasem migdałowym była też wzmianka w ostatnim lipcowym wydaniu URODY. Aha, tam było napisane, ze przez tydzień filtry konieczne, no i oczywiscie też w samych superlatywach i że to właśnie taka opcja wakacyjna . Uff.To tyle. Przepraszam, że się tak rozpsałam . P.S. a może ktoś już też próbował peelingu? Co o nim sądzicie?
Varinia jest offline Zgłoś do moderatora