Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-02, 22:23   #605
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to czekamy
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No nieźle, chociaż ja lepsza nie byłam, tylko, że u mnie mało mini zamówień, za to sporo "normalnych" i jeszcze butowych, ubraniowych itp no ale to wszystko na urodziny było



Poka, pokaz , uwielbiam oglądać sukienki

To wrzucam foto

Co do pogrubionego - nie miałam żadnej okazji w sierpniu, no ale przecież WYPRZEDAŻE. Oczywiście popłynęłam
Za to zaniosłam stare sandały (kupione z 3 lata temu, założone kilka razy, potem coś się z paskami porobiło) do szewca. Naprawił mi te paski i będę miała nowe-stare buty na przyszły rok


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No i zamówiłam jednak te spodnie http://mosquito-sklep.pl/pl/spodnie/...wiazaniem.html bo wszedł mi rabat i darmowa dostawa, najwyżej je oddam jak będę źle wyglądała
Fajne te spodnie Który kolor wzięłaś?

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Nie mam czasu wam odpisywać na to co bym chciała , od kilku dni choruję.a do tego dziś mała ma roczek i też trochę roboty
Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
100 lat :-* Moja ma jutro 2 latka i też zapowiada się siedzenie w kuchni ;-)
Wszystkiego najlepszego dla Waszych córek

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A propo Clinique, przeklejone z innego wątku

http://natemat.pl/153437,mail-z-info...padka-clinique
Ludzie mają mega pomysły - nie wygrali, dostali omyłkowe info, że wygrali, więc teraz już muszą wygrać? Wygrane są fajne, kosmetyki jako takie też są fajne (chociaż akurat Clinique nie używam), ale robienie z tego tak wielkiej afery?

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
kliknęłam mini zamówionko na body farm żel pod prysznic ciemna czekolada. Jestem ciekawa czy będzie fajny <3
Mam go w szafce od jakichś 6 miesięcy, zawsze jakoś zapominam, że chciałabym go napocząć i wybieram jakiś inny


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja muszę poczekać do weekendu, bo zawsze biorę za pobraniem, a w piątek i poniedziałek nie ma mnie w domu. Pewnie zamówię w piątek to wyślą w poniedziałek i we wtorek swobodnie sobie odbiorę. No chyba, że się z niej wyleczę do tego czasu
Zamawiaj, ale to chyba jakiś limit był na wrzesień?
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora