Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytanie do Agnieszki Mirek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-01, 19:00   #5
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Dot.: Pytanie do Agnieszki Mirek

Cytat:
Napisane przez justa79
krem z filtrem teoretycznie na koniec, ale wiadomo, że podkład trzeba nałożyć na wierzch. odczekać trochę, aż krem w filtrem się wchłonie (chociaż bloker do końca się nie wchłonie ) i wtedy delikatnie wklep podkład tak, aby nie zetrzeć kremu z filtrem. a SPF 60 czy 100, nie ma aż tak dużej różnicy, więc bardziej sugeruj się tym, aby odpowiadał Ci kolor i konsystencja tego preparatu. ja osobiście wolę Biodermę SPF 100 niż koloryzującą 50 (w ogóle nie przepadam za koloryzującymi blokerami).
A jeśli mogę Cię jeszcze spytać, to krem z filtrem stosujesz cały rok, czy tylko w okresie letnim? Teraz to już bliżej zimy, ale czy np. komputer jakoś nie wpływa na nasze twarze?Ja całe 8 godzin w pracy siedzę przed komputerem. W ogóle to jakoś pogubiłam sie w gąszczu tych wszystkich kosmetyków, ten na to, ten na tamto. Lubię minimalizację, byle skuteczna była. Bardzo mi pomógł Rosalgin (stosuję na noc), pomógła mi też Bioderma( w ciagu dnia), ale jesienią i zimą chce dodatkowo zabezpieczyć sie jeszcze jakimś podkładzikiem (zadowolona jestem z ATW)
Stąd było moje pytanie o kolejność. Wcześniej używałam różnych, różnistych kosmetyków, ciągle eksperymentowałam, ale gdy "pojawiłam się na wizażu" to dzięki Waszej pomocy znalazłam coś dla siebie. I wreszczie jestem zadowolona jako tako ze stanu mojej cery( nie mam już takiej kaszki na twarzy (to sądzę zasługa Rosalgin) i już tak sie nie czerwienię (to Bioderma) Można powiedzieć, że wreszcie trafiłam. Stosuje jeszcze Iwostin i też jest OK. Poszukuję teraz jakiegoś super kremiku pod oczy.Na pewno coś znajde dla siebie.
Pozdrowionka, dzieki za odpowiedź i proszę też o odpowiedź na pytanie , na początku "moich wywodów"
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując