Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle do kosmetyków mineralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-29, 09:52   #2988
nulcia_7
Przyczajenie
 
Avatar nulcia_7
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez wind_me_up Pokaż wiadomość
Hej,

Nie jestem jeszcze pro w kosmetykach mineralnych i wybieram sobie nowe pedzle. Na razie mam Sephora i calkiem jestem zadowolona, ale chcialabym
sprobowac cos nowego.
Problem jest w tym, ze nie rozumiem w ogole jak pedzel Hakuro moze kosztowac na kosmetyki-mineralne.com 25,90 zl, kiedy ten samy pedzel na ebay jest w 4 razy drozszy?
Sprzedaja tu podrobki czy jak? Chyba Hakuro jest naprawde wyjatkowo znana firma.
Hakuro to nasz, polski producent profesjonalnych pędzli do makijażu. Zagranicą znajdziesz wiele podobnych, a nawet takich samych modeli pędzli innych marek zazwyczaj za wyższą cenę! Wynika to z tego, że Hakuro robi zapewne tzw. research, szuka inspiracji żeby wprowadzać kolejne modele, które zagranicą odniosły sukces.

Ja uwielbiam pędzle Hakuro. Za tą cenę ich jakość jest wręcz niewiarygodna . Pędzle EDM uważam za porażkę bo ich włosie szybko robi się szorstkie i nieprzyjemne dla skóry. Fajne są jeszcze pędzle Lancrone, ale trochę wypada z nich włosie.

Na fejsbukowym profilu sklepu mineralnie.pl znalazłam informację, że szykują się nowe modele Hakuro! Co o nich sądzicie? Ja już się czaję na H14
nulcia_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując