Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadające włosy cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-14, 20:28   #716
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Ja zastanawiałam się nad Babydream'em ale na razie mam zestaw Emolium na zmianę z Dermeną. Zobaczę jak moja skóra zareaguje na Dermenę, bo różnie może być ;/ Jeśli źle to rozważę też Alterre o której dużo dobrego słyszałam
Jak się sprawuje szampon emolium jeśli chodzi o mycie i działanie na skórę głowy? Masz problem z przesuszoną skórą głowy, emolium pomaga w tym problemie? Właśnie sobie go kupiłam bo sam cerkogel nie daje rady..

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
U mnie wypada znacznie mniej ale i tak wypada... Mam już resztki włosów (zdjęcia na blogu) a tu załączam dowody zbrodni

Załącznik 5408062Załącznik 5408063
Hmm, marzę żeby mi wypadało tyle włosów przy myciu, uznałabym że nie mam już problemu..

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zobaczylam swoje foty sprzed 2,5 roku...mialam wlosy dluzsze niz teraz, geste, piekne, lsniace....a przeciez wtedy bylam niezadowolona! Nie moglam sie doczekac az wlosy mi urosna jeszcze dluzsze, myslalam, ze za dwa lata, czyli dzis, bede miala super wlosy. A ja sie uwstecznilam:'( mam 1/3 wlosow i nadal je trace, wycieniowane, krotsze:'(:'(:'(
Takie gadanie jest bez sensu. Ja jeszcze 3 miesiące temu miałam włosy prawie do pasa, lwia grzywa dookoła głowy, słyszałam pochwały itd. A teraz co mi zostało...pisałam wielokrotnie. Staram się o tym nie myśleć... za rok czy dwa mogę znów mieć takie same włosy, czas tak szybko leci a włosy dzięki kuracji rosną mi dużo szybciej.. Tak trzeba myśleć, bo inaczej tylko plułabym sobie w brodę i rozmyślała jakie to teraz miałabym włosy gdyby nie to czy tamto.. niestety tego się nie odwróci a zamartwianie nic nie pomoże, trzeba zmienić podejście...
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując