Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-01, 21:16   #2370
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Wiesz, trochę sieka, jak ktoś mówi, że Twoje zdanie jest dziwne, czy nie takie, a nie podaje jak się powinnam zachować w ewentualnej sytuacji.

Dobrze rozumiem, ale krytykę czy opinia to nie narzucanie tego, co masz zrobić. Reagujesz bardzo emocjonalnie i osobiście tak naprawdę każdy chce Twojego dobra, to nie zawsze równa się z głaskaniem po główce. Nie musisz robić tak, jak ktoś uważa za rozsądne/odpowiednie etc. Nikt za Ciebie życia nie przeżyje, kieruj się tym co dla Ciebie dobre i nie bierz wszystkiego do siebie

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
queencarrot, będzie dobrze, najważniejsze jest podejście a Ty masz bardzo dobre

AgataBm180, no mam nadzieję ;-) zobaczymy co to dalej, niby staram się ćwiczyć jakies proste ćwiczenia, które pamiętam z zajęć rehabilitacyjnych na które jeszcze w podstawówce chodziłam... ale nie pomaga to za bardzo


trufle, nie da rady, miałam i całe paznokcie obgryzałam a jedynki zwłaszcza mam... ,,zajęcze''

Mi rehabilitacja tyle pomogła co... ekhm. Po prostu brzuszki, dużo brzuszków. Wzmocnisz partie kręgosłupa
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora