Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-08, 20:00   #2201
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
AAA jaaaram się!
na początku jest nieeciekawie fuksjowo rózowy. Taki ot brokacik....
Wysychajac ciemnieje.
Nabiera głębszego koloru, i drobinki, staja się wyrafinowane...
BOOSKI jest
Poka

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Zadzwoń tam
Chyba będę musiała kasa niby gówniana ale mnie wnerwili tym, że niby już 01.10 paczka miała do mnie wyjść

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ja dostałam potwierdzenie mailem zamówienia z czerwonym napisem na górze, żeby czekać na kontakt od konsultanta i czekać z przelewem.
Napisalam maila, że ciągle czekam i dostałam zaraz wczoraj odp, że na następnym raz żeby pamietać, zę darmowa wysyłka jest od 50zł tego jakos nie doczytałam. Ale policzyli mi moje 43zł bez wysyłki i tak, przelełam wczoraj i dzisiaj mam już nr paczki, jutro ma być dostarczona.
Ja dziś zadzwoniłam i dostałam potwierdzenie. Paczucha idzie kurierem więc możliwe, że w czwartek po południu lub w piątek rano będzie u mnie

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
nic mi nie mów...ta wysepka jakaś dziadowa jest, znaczy właścicielka taka być musi nawet dziewczyny tam pracujące dziwnie o niej mówią
Zobaczę co u mnie na stoisku mają ale to dopiero w piątek - kupować nie będę ale zobaczę
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora