Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-11, 18:22   #3
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Cytat:
Napisane przez sweet_mystery
BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!

mam problem z włosami (mam włosy proste do ramion, pocieniowane)
Są okropne! : cienkie, wiecznie 'przylizane' i strasznie się elektryzują! mam ich dosc co z nimi zrobic?! znacie jakies SKUTECZNE sposoby na to by moje wlosy sie nie elektryzowały??????? i jaki pomysl na fryzurke???? moze zapuscic wlosy? pomozcie prosze!
z góry bardzo dziękuje

Wiesz moja mama kiedyś kupiła w sklepie taki płyn w sprayu od elektryzowania się włosów do cienkich delikatnych tkanin. Pomyślałam sobie że jeśli działa na tkaniny to może i moim włoskom pomoże i nie pomyliłam się... Nie zauważyłam żeby coś się też z włosami działo, nawet ładnie pachniały ale ja mam grube ciężkie włosy, falujące się i elektryzowały mi się tylko zimą. A jak chcialam kupić ten płyn ponownie w zeszłym roku to już go nie było. Pamiętam że nazywał się ANIA. Ale jak masz cienkie włosy i słabe to raczej tego nie polecam bo mogą się zniszczyć w końcu to nie jest preparat do włosów
Długo szukałam sposobu na elektryzowanie się bo żadne odżywki mi nie pomagały. W końcu pani w drogerii poradziła mi żeby używać maski na włosy Gliss Kur odbudowującej włosy (taka różowa bardzo ładnie pachnie). Używałam jej 2 razy wtygodniu zgodnie z przepisem na opakowaniu i włosy przestały mi si e elektryzować a nawet poprawił się ich wygląd. Nie wiem czy tobie pomoże ale zawsze można spróbować
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując