Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak długo karmiłyście, karmicie lub zamierzacie karmić piersią??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-07, 18:24   #70
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Jak długo karmiłyście, karmicie lub zamierzacie karmić piersią??

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
My same sie nie czujemy gorszymi mamami , my tylko tak jestesmy postrzegane.
Nie jest tajemnica , ze w Polsce wiekszosc kobiet ma dziwne poglady . Ciemnogrod . Zacofanie.
W odpowiedzi na pytanie : "czemu nie karmisz naturalnie?"- bo nie wiedziec czemu kazdego to nagle obchodzi - kobiety te maja 2 gotowce do odpowiedzenia.
Jesli nie mozna karmic, bo bylo malo mleka to : " No coz, nie martw sie , mleczko z butelki tez jest zdrowe , dzieci tak samo wyrosna duze i silne "

Jesli sie nie karmi , bo powod jest inny chocby psychika czy tez wygoda : "Mleko z butelki ?! Oszalalas ? Dzieci sa po tym chorowite i slabe "

To samo sie tyczy innych kwestii , chocby i cesarki : ta z przymusu nie jest niczym zlym , nie nalezy sie bac , bo bedzie dobrze a przy tej wybranej to juz trzeba sie liczyc z batami za lekkomyslnosc i glupote , bo to czyste barbarzynstwo.

Coraz mniej mi sie chce dyskutowac z niektorymi babami. Serio.
Swiat idzie z postepem , a nasz kraj ztaje sie cofac do sredniowiecza.
co do cesarki to chyba znasz moje zdanie z innego wątku co do karmienia to ja np jako młoda mama też jestem ciekawa jeżeli np moja koleżanka urodziła czym karmi...zwykła ciekawość... Ja znam jedną osobę która karmiła butelką i nie potrafilam i nie potrafię tego zrozumieć gdyż przyczyna tego była taka, że dziewczyna chciała poprostu znowu zacząć palić papierosy...no sorka ale dla mnie to nie jest argument
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując