Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/II 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-15, 19:16   #189
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Pewnie mnie nie pamiętacie, bo pisałam trochę właściwie tylkow I części ciążowego wątku. Rozdowiłam się 1 stycznia Mój Leon ważył 3,2kg i miał 55cm. Teraz jest już duuużo większy- po 6 dniach od wyjscia ze szpitala mieliśmy na plusie 400gr.

Ciekawa jestem jak sobie radzicie z nieprzespanymi nocami - dla mnie to masakra, chociaż powoli się przyzwyczajam. Fakt, ze mały co 3 godziny sie budzi, więc jest nieźle, ale jak go przewijam przed jedzeniem to tak wyje, że to mnie najbardziej męczy No i odkładanie do kołyski też mnie stresuje bo zazwyczaj po paru minutach zaczyna marudzić, więc biorę go od 3 rano do nas do łóżka.

ja cie pamietam
u mnie budzenie co 2,5- 3 godz, tez sie drze. chyba wszytkie sie drą

mam d was pytanie: ile wasze maluszki spedzaja przy piersi? moj raz ssie 20-40 min a raz tylko ok 10 i wtedy sie martwie czy sie najadl
nie zawsze tez zrobi kupke ale jest kilka dziennie malutkich,\\no i mamy zielone kupy. dzis dwie. Zjadlam: rano chleb bez masla z sznka, potem makaron gotowany i marchew na parze (do tej pory kupy byly ok) potem gotowana golonke z indyka, marchew i bulka i potem pochlonelam kilka (nascie) biszkoptow mamut. moze te biszkopty?? poije zielona herbate jasminowa i herbatke laktacyjna oraz wode... nic wiecej...

no i dzis kapalam pierwszy raz wlasciwie i to sama. Jak u was kapiel wyglada?trche zapomnialam jak sie kapie maluszki, najpierw go rozebralam do bodziaka tylko, psiknelam nosek, pach na brzuszek by gile wylecialy (nic nie wylecialo) potem umylam oczka sola fiz, buzke woda przegotowana, potem rozebralam do konca, do wanienki (darl sie) umylam glowke, (troche kikut pepowiny sie zamoczyl ) wyjelam, na recznik, posmarowalam balsamem i ubralam. czy wy robicie mniej wiecej te same czynnosci czy cos jeszcze?? czym smarujecie chlopcom dupki? mam problem z "tymi" okolicami bo dziewczynke latwoej sie pielegnuje,,, trzeba pod jajkami tez smarowac??

blagam rozwiejcie moje watpliwosci....

moj maluszek dzis ma tydzien.pepuch nie odpal, 2 razy dziennie przemywam spirytusem.

Edytowane przez gosiaczek071
Czas edycji: 2011-01-15 o 19:40
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora