Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-26, 14:07   #3806
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Cytat:
Napisane przez karmeloveciastko Pokaż wiadomość
Dziewczynki jak tam wasza przygoda z dieta? Ja jestem troszkę zawiedzona jestem w trakcie 5 dnia fazy uderzeniowej i tylko 1,70kg w dół. Jak to wygląda u was? Ile schudłyście w pierwszy miesiąc diety? i Która metode fazy naprzemiennej uważacie za najbardziej efektywna?
zależy z jakiej wagi startujesz. Jeśli masz skłonności do zatrzymywania wody to 1 faza będzie sporym ubytkiem, potem stopniowo.
2 faza 1/1

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez black_dress Pokaż wiadomość
Czesc Zaczynam swoja przygode z dieta dukana jutro juz poraz drugi. Stosowalam ja pierwszy raz z 4-5 lat temu. Jestem bardzo podekscytowana bo probowalam roznych diet I dietetykow ale chyba Dukan jest najlepszy bo poprostu lubie sie najesc. Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie po mojej mysli. Zrobilam test dukana I wyszlo mi 6 dni fazy proteinowej 175 dni 2giej fazy I 250 dni stabilizacji. Mam nadzieje, ze bedziemy mogly sie wspolnie wspierac, buziaczki

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Chyba moj post zginal
trzymam kciuki

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Pola125 Pokaż wiadomość
znalazłam ten makaron w Tesco na dziale ze zdrową żywnością, ale cena jest jak dla mnie duża 10 zł za 200 g, wygląd ich też jakoś nie jest zachęcający
w Carrefour jest 270gr za 5,99zł w nitkach i kulkach
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując