Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 21:51   #1486
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
favianna i jak tam idzie testowanie ??

Ja jestem bardzo zadowolona z tego kremu na dzien, Rides Repair sprawuje sie rewelacyjnie az musze przyznac jestem zaskoczona. Swietnie nawilza, nie uczulil mnie, nic mi nie wysoczylo a wrecz przeciwnie wydaje mi sie jakby skora byla bardziej gladka i kolorek jakis taki jednolity. Przy czym krem swietnie sie nadaje pod podklad. Przez te dni nie uzywalam bazy pod makijaz, chcialam zobaczyc czy sie bede swiecic. Efekt mnie zadowala, moje czolo wyglada ok . W zwiazku z czym od razu go zamowilam i zobacze co bedzie dalej.

Pod oczka jak na razie zamowilam
Nutrisource Yeux. Zobacze jak ten bedzie sobie radzil. Podoba mi sie co o nim napisali, ze bogaty w skladniki odzywcze, ze intensywnie nawilza i pielegnuje wrazliwa skore. Jak sie nie sprawdzi to sie zastanowie nad tym do oczu z Rides Repair.
desti, na razie ok, kremik jest bardzo treściwy, długo czuję nawilżenie.
Mam tylko wrażenie że jest na tyle intensywny, że muszę uważać żeby nie zajechać nim do oczu, bo jak przypadkiem wetrę go w oczy to po jakimś czasie czuję że lekko .... nie wiem jak to opisać, czuję dyskomfort i już ;P
ale efekty na razie są ok. Za krótko stosuję żeby zobaczyć czy jest jakoś niezwykle przeciwzmarszczkowy
favianna jest offline Zgłoś do moderatora