Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki shiseido
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-03-22, 10:21   #4
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: kosmetyki shiseido

Witaj Agnieszko,
podczas swojej "kosmetycznej kariery" przetestowałam już kilka kosmetyków tej firmy. Nie chciałabym się wypowiadać autorytarnie, że są dobre lub złe (bo zależy od osobistych preferencji każdej z nas), dlatego może wypiszę te, których używałam i dołączę moją (całkiem subiektywną) opinię [img]icons/icon12.gif[/img] :
1) Krem pod oczy Eye Revitalizer z serii The Skincare - umieściłam go w rankingu KW - zapraszam do przeczytania opisu
2) Moisture Realixing Mask z serii The Skincare - krem o bardzo bogatej, gęstej konsystencji, pozostawiający tłusty film na powierzchni skóry. Zdecydowanie nie nadaje się pod makijaż, idealny jest za to na noc (nie trzeba jej zmywać). Pięknie nawilża i rozświetla cerę, która rano jest miękka, delikatna i ma bardzo ładny koloryt.
3) Day Essential Moisturizer Light - emusja dla cery mieszanej, która miała być lekko matująca, nadająca się pod makijaż. U mnie nie sprawdziła się zupełnie [img]icons/icon9.gif[/img] Po aplikacji skóra jest co prawda bardzo mięciutka, ale makijaż bardzo szybko zaczyna się świecić i spływać [img]icons/icon9.gif[/img] Aktualnie używam jej na noc, albo w dni kiedy nie robię makijażu.
4) Concealer - korektor - również zgłoszony i opisany przeze mnie w rankingu KW.
Na koniec dodam tylko, że dodatkowym, ale niezaprzeczalnym atutem tych kosmetyków jest ich piękny zapach oraz śliczne opakowania.

Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam.
Pozdrawiam
Aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując