Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-14, 11:29   #683
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Cytat:
Napisane przez BehindU Pokaż wiadomość
Witajcie. Jestem na kuracji izo i potrzebuję kremu nawilżającego na dzień i na noc.Chciałbym, aby kremy ukajały moją wysuszoną i zaczerwienioną cerę. Co myślicie o Hydrabio Legere na dzień pod filtr (jestem chłopakiem jak coś)

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, CYCLOMETHICONE, DICAPRYLYL ETHER, DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE,
POLYETHYLENE, SODIUM LACTATE, ARACHIDYL ALCOHOL, NIACINAMIDE,
MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES,
LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT
EXTRACT, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, BEHENYL ALCOHOL,
CETYL PALMITATE, PENTYLENE GLYCOL, ARACHIDYL GLUCOSIDE,
HEXYLDECANOL, C30-45 ALKYL CETEARYL DIMETHICONE
CROSSPOLYMER, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, CAPRYLIC/CAPRIC
TRIGLYCERIDE, DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, CHLORPHENESIN,
FRAGRANCE (PARFUM). [BI 534V3]

A na noc chciałbym coś cięższego, mocniej nawilżającego, ale też żeby nie był tłuściochem i nie szkodził cerze. Co powiecie o np. Iwostinie Purritin Rehydrin?

Skład (INCI): Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Propylheptyl Caprylate, Decyl Cocoate, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cyclohexasiloxane, Cetearyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Parfum, Disodium EDTA, Iwonicz Brine Solution, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide.

A może znacie jakiś lepsze kremiki?
http://kosmostolog.blogspot.com/sear...awil%C5%BCanie
na dzień hydraphase intensew legere dla mnie jest super, lekki, i nawilza a tez stosuje kwasy i retinol
na noc lubie cos mocnegp np. nutritic rich
a regeneracyjnie zawsze mam Cicalfate Avene zaczerwienienie i pieczenie i suchość znika po jednej aplikacji (na noc bo tłuścioch to jest)
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując