Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zenkowych kuszeń ciąg dalszy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 10:00   #1306
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ojjj ta Sleek to dla mnie była porażka ;/ Ale może wtedy miałam inne włosy Ja nakładam jakieś oleje, ale już pisałam w wątku Zarowym, że po zmyciu miałam strasznie naelektryzowane włosy, ale może to kwestia złego szamponu. Jeszcze nie odnalazłam idealnej pielęgnacji dla moich włosów Najchętniej bym kupiła jakiś szampon i odżywkę i na tym zakończyła pielęgnację, bo jestem leń
a jak po olejach myjesz głowę? bo najpierw trzeba odżywką.
Jeszcze mi się przypomniało,ze fajny jest takie eliksir jak olejek z pantene pro V. Daję go normalnie na suche włosy i tak fajnie wygładza.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

Ale to było wieki temu jak ich uzywalam. Cover miałam pelna tubke albo nawet ze dwie, a z Signature kilka probek, co mi nie podeszlo to za slabe krycie, wiec nie kupowałam dużej tubki. Cover polubiłam no ale na rynku jest milion roznych BB wiec chciałam wyprobowac czegos nowego i już tak jakos do niej nie wrocilam. Aha, i testowałam tez skin79 ten zloty, ale był zbyt odżywczy dla mojej mieszanej cery i się z deka swiecilam
hmm...to ja chyba jednak zostanę przy signature bo krycie wystarczające ma dla mnie i bardzo podoba mi się efekt ja mówisz,że ten cover ma mocniejsze to może być maskowaty na mnie...chociaż...jeszcze przemyslę
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując