Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-24, 04:56   #4871
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Dzien dobry


Padalo u nas wczoraj wieczorem, kilka minut ale zawsze to jednak chaos, ja tez bylam w chaosie, najpierw musialam sie szybko zatrzymac aby dach zamknac bo deszcz lunal nagle I cholernie silny, a potem jechalam w ciemnosciach widzac NIC, bo nie moglam znalezc gdzie sie te wycieraczki wlacza. Zadzwonilam do mojego cudotworcy z serwisu I z'"lekkä"panika w glosie opowiedzialam jaki to ja horror przezywam na ulicy bo piekielke wycieraczki nie dzialaja. Grzecznie mi wytlumaczyl co, jak I po ktorej stronie kierownicy pomajstrowac I cud sie stal, wycieraczki zaczely pracowac, odkrylam nawet, ze maja 3 rozne predkosci. Postaram sie zapamietac, albo jak znowu deszcz spadnie za jakis rok, to znowu zadzwonie.


Wybralam sie do kina, I gdyby nie pomoc mojego zbawcy, to zrezygnoowalabym z ambitnych planow dzieki niemu dojechalam bezpiecznie na Deadpool zobaczylam tego wersje w 4X I wrocilam do domu jak po niezlym wrestling, umeczona jakbym to ja tam po ryjach walila.
Oh.... przed filmem dla uspokojenia skolatanych nerwow kupilam sobie jedna, slownie jedna sukienke, tania bo ze zwyklego TopShop.
Alesha Dixon ma ja na sobie, naturalnie Ja bede wygladac w niej lepiej naturalnie


http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz...g-Britain.html
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2016-02-24 o 04:58
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora