Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 156< czyli ubrania dla niskich kobiet
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-02, 05:48   #19
patchan
Raczkowanie
 
Avatar patchan
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Korea Południowa
Wiadomości: 121
Dot.: 156< czyli ubrania dla niskich kobiet

Ja mam 156 wzrostu, ale nie mam problemów z kupnem ciuchów. Może jedynie ze spodniami, bo zwykle są za długie i trzeba skracać. Lubię te z Cubusa, kupuję w rozmiarze 32 (zawsze myślałam, że to rozmiar dla okropnych chudzielców, a tu proszę ) i idealnie na mnie leżą, bo są elastyczne. Bluzki, kardigany kupuję głównie w H&M, bo ogólnie lubię ten sklep. Mam też żakiet z działu dziecięcego. Zara, Pull&Bear to też sklepy w których znajduję coś dla siebie.
A jeszcze odnośnie spodni, mam w prawdzie tylko jedną parę z Zary, ale nawet nie musiałam ich ucinać! Nie wiem czy akurat ten model miał troszkę krótsze nogawki czy ogólnie ich spodnie mają dobrą długość. Natomiast nie lubię spodni z Bershki. Jedną parę mam od nich i na długość była okej, ale rozciągnęły się mocno. Chciałam kupić tam kiedyś spodnie ponownie, ale po wzięciu do przymierzalni kilku par okazało się, że musiałabym chyba nogawki skrócić o 15 cm... Koszmar.
patchan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując