Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-21, 23:12   #211
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Anulowałam to zamówienie, nie chciałam wtopić, skoro takie nieciekawe recenzje miał ten pędzel.

Taa, widziałam
Jakości pędzla nie znam, ale wg mnie zbędny gadżecik, może na jakieś promo gdzieś z takim typem trafisz i sama zobaczysz

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No wiesz przecież tam jest jeszcze temperówka ! Generalnie widzę, że zoeva zaczyna przeginać z cenami.
Pojedynczo te kredki są po 35 chyba, także ten... W porównaniu do innych z wyższej półki i tak nie jest źle, ale kto by chciał od razu 16 na raz?!

Swoją drogą to udało mi się używaną Naturally Yours dorwać w świetnym stanie, więc paletkowo jestem spełniona. Lekko ta do konturowania mnie ciekawi, ale raczej się nie skuszę. Z różów się wyleczyłam, a te duże paletki ze Spectrum - jednak pas.

Jedyne co bym chciała aktualnie, to bazę pod cienie, ale na szczęście rodzice do Niemiec się wybierają, to w Dougu mam nadzieję będzie. Swoją drogą nie ogarniam, trzymają bazę na minti i paletkę Retro Future - kiedy dostaną nie wiedzą i stan taki od prawie pół roku, z bazą może ciut mniej :/
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując