Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-10, 19:21   #2987
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
StriVectin też ma taką srebrną maskę jak ta GG nowa Widziałam wczoraj w S, ale nie było testera, w katalogu jest ta maska

Mnie mało co podrażnia, ale za to często nie widzę żadnych efektów Chociaż czarna u mnie działa okropnie się ją nakłada, ale efekt jest
O, dobrze wiedzieć, że StriVectin ma podobną. Teraz niedawno kupiłam z tej marki dwuetapową, pięciominutową maskę bodajże z kwasem glikolowym. Trochę szczypie i zaróżowia skórę ale rzeczywiście skóra jest po niej gładka. Jeszcze nie wiem w sumie co o niej myśleć, bo użyłam jej tylko raz. Droga cholera była, mogłaby się wykazać. Zobaczymy. Poszukam tej, o której mówisz, ciekawa jej jestem.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nabyłam zielone kontakty I powiem, ze chyba bardziej mi się podobają niż niebieskie, a niebieskich róznych miałam juz w ciul
Jeszcze w przyszłości skusze sie na szare intensywne i Ametystowe
To jak kot będziesz mieć oczyska. Chociaż mój kocur ma piwne, jasne piwne. Też piknie
Fajnie tak sobie zmieniać kolor tęczówki. Podziwiam 'zakontaktowanych'. Dla mnie gmeranie przy oczach jest tragedią.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora