Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - VENEZIA - opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-17, 20:54   #5
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Pytanie do Was, jak jest w rzeczywistości z trwałościa?
Jakie macie doświadczenia z ta firma?
Firmy Venzezia, Prima Moda i Kazar zaopatrują się w obuwie w hurtowniach włoskich; kupują buty firm "no name" (tzn. firmy mają jakieś tam nazwy, ale żadne znane) i doklejają jedynie swoje wkładki z nazwą firmy. Dlatego nie można tez określić jakości butów firmy Venezia, bo tak naprawdę to są różne buty różnych firm jedynie z przyklejoną wkładką. Latam często do Mediolanu i tam tych hurtowni jest na pęczki i przywożę sobie buty, które w Venezii kosztują np. 650 zł (skórzane kozaki) za ... 40 euro. Z jakością więc bywa różnie, w zależności od jakości firmy "no name". Mam kilka par szpilek które trzymają się całkiem nieźle (modele firmy "Style" przeważnie), a mam kilka par sandałków na przykład, które wyrzuciłam po 2-3 razach. Więc za każdym razem buty musisz poważnie i dokładnie obejrzeć - jak są klejone czy są szyte, jaką mają grubość podeszwy, jakiej jakości materiał, czy obcas się dobrze trzyma i czy jest stabilny, czy jest z drewna czy plastiku. I wtedy musisz ocenić czy buty są warte pieniędzy, które chcesz wydać.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując