Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer w Warszawie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-02, 13:58   #2939
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam,

jestem nowa na forum "Dobry fryzjer" (choć wydaje mi się, że kiedyś już coś pisałam, ale może tylko mi się wydaje ). Jako, że jestem w ciągłym poszukiwaniu fryzjera idealnego, dołączam do Waszego grona.

Jeśli chodzi o fryzjerów warszawskich, mogę się wypowiedzieć na temat p. Maryli z Akademii Perfect Hair. Niestety, nie do końca pochlebnie. Pierwszy raz byłam u niej rok temu. Wtedy wyszłam bardzo zadowolona - dobrała mi super fryzurkę, włosy długo układały się, jak trzeba. Zapłaciłam 130zł. Za drugim razem, p. Maryla ścięła mi tylko końcówki - również zainkasowała 130zł. Nie spodobało mi się to, ale postanowiłam dać jej trzecią szansę. Jednak po ostatnim cięciu nie jestem zadowolona. Pokazałam jej zdjęcie pierwszej fryzury, którą mi zrobiła i poprosiłam o to samo. Z salonu wyszłam z czymś zupełnie innym, dużo dłuższym, właściwie cięcie ograniczyło się do skrócenia końcówek i podcieniowania tyłu. Zapłaciłam 140zł!
Ogólnie salon jest super, ale widać, że najważniejsze jest dla nich pozyskanie klienta, a nie zapewnienie stałemu klientowi wysokiej jakości usług. A szkoda, bo sama p. Maryla jest bardzo sympatyczna.

Jeśli chodzi o moje poszukiwania, to zainteresowały mnie trzy polecane miejsca:

salon JOT na Bemowie, na ulicy Kochanowskiego 49. - fryzjerka, p. Aneta, właścicielka salonu.
p. Paweł z CeCe na Świętokrzyskiej
p. Beata - Salon Cherry na Chomiczówce, chyba Conrada 15

Moje pytanie, to przede wszystkim - czy Ci fryzjerzy znają się na cięciu włosów cienkich, potrzebujących objętości? Chodzi o dobre cieniowanie, fryzury typu krótki bob z podniesionym tyłem..?
Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując