Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-19, 06:44   #1826
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
Słyszałam, że kreatynowe prostowanie włosów sprawiają, że włosy stają się cieńkie. Myślałam o tym ale boję się, że skoro one i tak są maksymalnie cieńkie to taki zabieg spowoduje katastrofę... a może się mylę?



Tak to akurat prawda, prócz olejku o, którym wspomniałam nie stosuję nic na same końcówki. Bardzo dziękuję za polecenie. Napewno go wypróbuję. A Ty Agniesiu go stosujesz serum tej firmy? Są efekty?
Cienkie się robią bo znika cała puszystość i są bardziej przyklapniete. Jak robisz keretynowe prostowanie włosy są piękne, końcówki idealne. Jak się wypłukuje to włosy robią się jak siano. Coraz bardziej. Wtedy zazwyczaj robisz drugi zabieg, więc podcinasz włosy. Jest super, końcówki idealne. Potem znowu to samo. A po kilku prostowaniach robią się łamliwe i musisz obciąć min. 10 cm.
Robiłam prostowanie 2 czy 3 razy i nie zrobię więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:44 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
A stosował ktoś może maski i odżywki do włosów z Organic Shop? Widziałam w internetowej drogerii za 7zł no więc cena zachęca do testowania. Na kwc mają malutko opinii a chciałabym usłyszeć co Wy mówicie o tych produktach
Ja stosowałam te z awokado. Nie sprawdziła się. Kilka minut po myciu czy przed myciem - włosy obklejone jakby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując