Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba majirell-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-30, 17:01   #362
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Majiblond

Witajcie, widze, że sporo z was ma duza wiedzę nt farb blond.

mam pytanko głównie do Morelle i Neonka28...

farbowałam włoski przez długi czas na czarno, żeby sie go pozbyc rozjasniałam Welli ultrarozjasniaczem, zeszło mi do rudego- pomarańczowego, na to połozyłam ciemny blond belle color i w tej chwili mam taki fajny olor rudy, wygląda bardzo naturalnie, taki jak mają dziewczyny naturalnie rude, nie jest pomarańczowy, tylko zgaszony.

ale generalnie daze do blondu, więc mam pytanko, czy taka farba majiblond rozjasni mi włoski do blondu (może byc ciemny blond ) , czy powinnam jeszcze raz za jakis czas, kiedy mi sie znudzi ten rudy rozjasnic wellą i dopiero potem majiblond?



na razie zmaierzam pochodzić w tym rudym, zobacze jak sie będzie spierało... w sumie nie sądziłam, ze tak fajnie wyjdzie, ale potem, jak sie zaczną pojawiac odrosty, chce zrobic chyba blond

moje naturalne włosy to ciemny szatyn, ale o dziwo bardzo dobrze łapia farby blond, odrostu, jak kiedys farbowałam, nie musiałam rozjasniacz rozjaśniaczem, wystarczyała sama farba (garnier nutrisse superrozjasniający bardzo jasny blond)

więc teraz to raczek kwestia wyjściz z rudego, bo obawiam sie, że ten fajny rudy, który mam juz nie uzyskam jakas inną farba, to był efekt rozjasnienia z czerni i połozenia na to ciemnego blondu, zwykłe rude farby nie daja takich zgaszonych tonów, tylko sztuczne pomarańcze, czeriwenie

wklejam zdjecie fotki julianne moore, na tym zdjeciu ona ma włoski prawie takie jak ja.

hmm, nie wiem czemu załącznik sie nie dodał

załaczniki nie chcą sie dodawać, więc wklejam adres stronki gdzie jest fotka

http://www.etapetki.com.pl/galleries...e_Moore_j4.JPG


napiszcie ...

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2009-05-30 o 17:16 Powód: załacznik
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując