Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-02, 17:09   #2911
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Tak, dołączyłam do grupy pań typu True Summer i sporo podpowiedzi znalazłam, ale jednak analiza "in person" to zupełnie coś innego. Dodatkowo sprawę utrudnia trochę fakt, że sporo rzeczy polecanych w tej grupie to produkty niedostępne w Polsce... Chociaż troszkę inspiracji dostępnych u nas udało mi się otrzymać. Na pewno to bardzo pomaga, jednak marzy mi się taka prawdziwa analiza z tkaninami i wszystkimi tymi akcesoriami. Dodatkowo mam sporo wątpliwości związanych np. z odcieniami czerwonej szminki itd, takie już detale...
A i w fachowym rozróżnianiu różnych odcieni i kolorów też póki co mam małą wprawę, bo w temacie jestem bardzo świeża, więc profesjonalne oko i słowo by się przydało I chciałabym mieć też już 100% pewności, że jestem TSu na bank
Jak już kogoś znajdziesz i pójdziesz, daj znać jak poszło. Też mnie interesuje co by profesjonalista powiedział, bo ja z kolei za cholerę się zidentyfikować nie mogę. Zbyt czysta na lato zbyt zgaszona na zimę i zbyt chłodna na jesień czy wiosnę - ot tyle mi wyszło z moich obserwacji czyli wielkie g*
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora