Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-13, 15:36   #73
mariend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość
Jak długo chcecie stosować Atrederm? Co potem?
Ja chcę stosować atredrem aż do wiosny lecz nie wiem czy mi się uda bo obdzwoniłam już dużo aptek i niestety nadal go nie mogę kupić.
Pani doktor u której byłam wczoraj mówiła, że wie o niedostępności atredermu od pacjentów lecz nie wie co go spowodowało. Wypisała recepte i kazała próbować kupić.
Jednocześnie wypisała mi recepte na robiony płyn do przecierania skóry który ma mi dać podobne afekty jak atrederm gdyby mi się nie udało jednak go kupić.
Szczerze powiem że obawiam się trochę tego robionego płynu bo prócz etanolu w składzie nie ma nic co jest retinoidem. Plyn oparty jest na rezorycynie i detromycynie.

A po kuracji jeżeli będe efekty to zrobię miesiąc przerwy od złuszczania i następnie zacznę stosować tonik z kwasem pha zamiennie z tonikiem z kawsem salicylowym z BU. Zobaczymy co będzie.
Jeżeli natomiast nie będzie poprawy to będę kierować się tym co dematolożka zasugeruje.
Chociaż ona twierdzi że poprawa na atredermie jest znaczna, natomiast moja opinia jest inna. Może jedynie mam mniej zaskórników zamkniętych ale po 3 miesiącach z atre myślałam że będzie lepiej.



Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość
No widzisz Mariend, a mi kwas azelainowy nie zaszkodził jak go dodałam parę dni po posmarowaniu Atre. Za to właśnie po effaclarze duo, którym smarowałam tylko czoło tak mnie wysypało i podrażniło. Także każda skóra inczej reaguje. Normaclin mi kiedyś pomógł właśnie przy wysypie, ale można go stosować tylko parę tygodni.
Szczęściara z Ciebie
Ja normaclin mam stosować jak zaczynają się pojawiać skupiska wulkanów. W tej chwili już mam 2 tygodnie przerwy bo stany ropne na razie się nie łączą .

Edytowane przez mariend
Czas edycji: 2016-01-13 o 15:43
mariend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując