Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-13, 14:30   #4290
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez MujWymazonyNick Pokaż wiadomość
Się rozpisałam. Przypuszczam u siebie lato...
Przede wszystkim potrzebujesz kilku "przymiarek", czyli starannej autoanalizy, ponieważ odpowiedzi udzielone przez ciebie są ze sobą sprzeczne, co jest typowe dla osób rozpoczynających przygodę z analizą kolorystyczną. Po prostu nie wychwytujesz pewnych rzeczy, automatycznie zakłądając, że kolory stonowane, klasyczne wyglądają zawsze dobrze - owszem, nosząc takie kolory nie ryzykujemy przyciągania uwagi typu "O Boże, a coś ty założyła?", po prostu trudniej zauwazyć, jak takie kolory podstępnie pobrzydzają twarz (szczególnie, kiedy jest się młodym).

Przy niektórych kolorach nieco "mocniejszych" w odbiorze sama już zauważasz, że jednak nie - czysta biel, szafirowy.

Tak jak każdy ma swoje "kolory robiące efekt wow", tak samo każdy ma swoje kolory robiące "efekt fuj", a pomiędzy nimi jest dużo kolorów niezłych albo trochę żłych, które już nieaż tak łatwo wychwycić. Właśnie po to jest analiza, żeby się nauczyć zauważać te subtelne różnice, na początku jest trudno, ale warto, bo jak już się orzkręcisz, to będziesz wiedziała, co warto kupować, a co nie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora