Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy to jest CZERNIAK!? (zdjęcia) POMÓŻCIE!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-09, 23:56   #11
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Czy to jest CZERNIAK!? (zdjęcia) POMÓŻCIE!

Cytat:
Napisane przez HolyBoy Pokaż wiadomość
Dzisiaj mija 28 dzien zażywania pieprzonego PEP, dzięki Bogu. Mdli mnie po tych lekach ostanio, brzuch mnie pobolewa, niedobrze mi... lekkomyślność.. hmm.. nowemu kumplowi uciekł ostatni pociąg, co mieliśmy innego robić kompletnie pijani.. ehhh.. dobrze ze na drugi dzien mi powiedzial o pep, chociaz tyle, moze jestem uratowany....

"Bardzo interesujący wydaje się także inny trop, określany przez niektórych jako „tabletka dzień po" (the day after pill). Podobno część gejów, mająca swobodny bądź ułatwiony dostęp do środków medycznych, stosuje tzw. PEP (Post-Exposure Procedure). PEP jest procedurą stosowaną w zakładach lecznictwa zamkniętego, zazwyczaj wobec pracowników służby zdrowia bądź policjantów, którzy zostali narażeni na zakażenie wirusem. Okazuje się jednak, że jednorazowe zastosowanie tej procedury po ekspozycji na wirusa, np. podczas niebezpiecznego seksu, jest całkowicie nieskuteczne. Lekarze biją na alarm, że takie działanie - łyknięcie tabletki antyretrowirusowej PO niebezpiecznym seksie - daje tylko złudne przekonanie o bezpieczeństwie."
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując