Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-04, 15:55   #29
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

Ludzie, ja zemdleję.... za 10,34 zł wpisali mnie do BIK Więc teoretycznie dla każdego banku jestem niewiarygodnym kredytobiorcą, nie wiem, czy większy wstyd dla mnie, czy dla banku, bo nigdy w życiu nie dostałam od nich wezwania do opłaty, adresu nie zmieniałam. Taki "dług" mi narósł na koncie z którego nie korzystam od 3 lat Teraz muszę pisać wyjaśnienie, skąd wyszło to zadłużenie i szybko spłacić oraz pisać wniosek o wykreślenie tego z BIK-u. Inaczej nie dostaniemy kredytu... To na razie to, a ciekawe co jeszcze po drodze wymyślą. Dzisiaj w związku z naszym wnioskiem kredytowym bank zgłosił sprawdzenie nieruchomości, czyli że ktoś pójdzie obejrzeć mieszkanie i wycenić, czy taka jest rzeczywiście jego wartość. No o to to akurat się nie martwię. Chociaż o to..., ale atrakcji jeszcze będzie ciąg dalszy...
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując