Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-15, 15:09   #3874
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Evet Pokaż wiadomość
Witajcie Proszę o pomoc w analizie. Od dłuższego czasu próbuje sama się rozgryźć ale słabo mi to idzie, doszłam to tego, że jestem ciepła, gdzieś duszą bliżej mi do wiosny ale jesieni nie wykluczam.
1. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobre: czysty ciemnoniebieski, jasny zielony, musztardowy, kremowy, średni szary, Neutralne: granatowy, ciemnoróżowy, pudrowy róż, khaki , ciemny szary, malinowy, jasny limonkowy, pomarańczowy,
Złe: biały z niebieskim podtonem, błękitny, lilowy,cytrynowy, ciemnoczerwony
Ostatnio kupiłam taki sweter i zbieram w nim dużo komplementów, że dobrze wyglądam.
2. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?
W czystej bieli robię się sina, najlepiej mi w odcieniu kości słoniowej, z ecru się zlewam. W czarnym jest mi źle, chyba że jest przełamany innym kolorem lub ma przeplecioną jakąś połyskliwą nitkę. Jako alternatywę czarnego zawsze wybierałam granatowy.
3. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste?
Wydaje mi się że dobrze mi w czystych kolorach ale w neonowych już nie. Pomarańczowy jest ok. ale cytrynowy nie.



4. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Mam wrażenie że wyglądam w nich blado, tak mdło…


5. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne?
W czerwonym zimnym wyglądam fatalnie, ciepły jest do zaakceptowania ale czerwony to nie jest mój kolor. Lila fatalnie, śliwkowy może być.
W złocie wyglądam lepiej ale mogę nosić srebro.

6. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - Wzory raczej drobne, dobrze wyglądam w drobnych kwiatowych wzorach z dużą ilością listków w dużych źle, ale mogę zestawiać jednolite ubrania w różnych kolorach i jest ok.

1. Jak się opalasz – opalam się umiarkowanie szybko, raczej na oliwkowo złoto, nawet jak przesadzę ze słońcem to szybko schodzi mi zaróżowienie na rzecz opalenizny 2. Kolor oczu – oczy mam zielone z bardzo ciemnozieloną obwódką, czasami „świecą” na bursztynowo. Oprawę oczu mam wyraźną ale nie bardzo ciemną, brwi mam w kolorze włosów.
3. Piegi - nie mam piegów ale mam pojedyncze brązowe pieprzyki.
4. Cera – cerę mam średniojasną oliwkowozółtą, często z beżowych czy neutralnych podkładów wybija mi różowy, mój kolor to np. Healthy Mix 51/52, Lucy minerals creamy/medium olive, inne minerały z gamy golden. Neutrale są dla mnie za szare I za ziemiste, inne oliwki za zielone I brudne.
5. Naturalny kolor włosów -

Urodziłam się blondynką z wiekiem ciemniałam, teraz mam włosy jasnobrązowe, od słońca robią mi się refleksy złotawe.

6. Kolor ust. Z tym mam problem, raczej różowy, jasny, na zimnie często robią się sine i wtedy wyglądam strasznie.


Przeglądałam już masę zdjęć, opisów, blogów itp ale samej trudno obiektywnie dobrać kolory, w załączniku zdjęcie bez makijażu, przy oknie
Z góry baaardzo dziękuję za jakąkolwiek pomoc
Ja na zdjęciu u ciebie nie widzę typowej dla wiosen przejrzystości skóry, za to oczy, nawet mimo, że foto takie sobie - to są oczy, które często u ciemnej jesieni widywałam. No i kolor musztardowy też mi się nijak do żadnej wiosny nie klei Może spróbuj po przymierzać kolory nasycone, gorzka czekolada itp?
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora