Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dom weselny w Sylwia w Białymbłocie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-16, 14:33   #18
misiek9410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Białymbłocie

Mieliśmy ostatnio studniówkę w tym domu weselnym i mogę powiedzieć z ręką na sercu, że nikomu ale to nikomu nie polecam tego domu weselnego!!! Jedzenie w prawdzie było smaczne ale obsługa jest tragiczna. Kelnerzy niosąc wazy z zupami wkładają do nich palce, jedzenie nie jest wydawane po kolei tylko jak wyjdzie, kelnerzy są chamscy i opryskliwi. Krzyczą na gości (kelner jeden z synów właścicieli, ten niższy po tym jak upuścił z zbił szklankę w której podawali wodę o kolorze barszczu czerwonego wydarł się na dziewczynę która tam siedziała cyt"mogłaś k*rwa zamknąć to okno.. ". Kelnerzy dolewają ludziom napoje z butelek jeżeli zostaje trochę na dnie (oczywiście pod nieobecność gościa) bo on musi butelkę zabrać. Po zwróceniu uwagi mówi, że prezes tak każe żeby się nie marnowało.. Na pytanie czy mogę prosić surówkę bo zabrakło chamska odpowiedź "NIE". Nie wiem skąd ich wzięli, ale jeżeli nawet się uczą powinni być mili. Może olali nas po prostu bo to studniówka, nauczyciele mówili, że u nich obsługa była miła. Ale powiem jedno stracili właśnie przez to zachowanie bardzo wielu potencjalnych klientów bo lokal jest naprawdę ładny.
misiek9410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując