Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-30, 16:37   #1839
Mia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Laura Romano Pokaż wiadomość
Ja wybierając się na zabieg nie wystawiałam moich nóg na słońce przez 2 lata i jestem zadowolona z efektu. Po 3 razach prawie nie ma włosów. Więc myślę, że jasność skóry ma duże znaczenie
Dwa lata ? ja po 2 tygodniach od pierwszego zabiegu chodzę w spodenkach, zależy jaką ma się skłonność do przebarwień. Ale w te upały spodnie mieć na sobie to masakra. Masakra którą przerabiałam tyle lat przez te włoski odrastające na nogach po kilku godzinach, dlatego nie patrzyłam czy to lato czy zima , podjęłam się i super !!!

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Moje włosy są smoliście czarne, grube i mocne... Mam nadzieję, że łatwo z nimi pójdzie
Takie właśnie były moje , grube i czarne , i dzięki temu kontrastowi z jasną skórą efekt już po pierwszym zabiegu widoczny.
Mia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując