Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 09:33   #492
monika0020
Przyczajenie
 
Avatar monika0020
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zamość/Biała Podlaska
Wiadomości: 2
GG do monika0020
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

niestety ja również obgryzam paznokciei to przez 20lat czyli całe dotychczasowe życie:/ i nie raz sobie mówiłam, co się ze mną dzieje? dlaczego to robię?;/ przestań bo to bee i tak samo.. rodzina zwracała mi uwagę żebym nie wkładała paluchów do buzi. No ale to jest tak jakby odruch bezwarunkowy, czy to przy tv czy przy kompie. Nawet czytając książkę bądź trzymając kubek. Dochodzi do tego wszystkiego palenie.. ale mniejsza z tym, to nie ten temat mój były chłopak też zwrócił na to uwagę.. boże pamiętam jaki to był wstydod października 2008r. zaczęłam przyklejać zwykłe tipsy, ale to mi tylko pogorszyło stan paznokci a mianowicie oba kciuki mają sfałdowania, a na jednym zszedł mi kawalunio paznokcia przy miejscu jego wyrastania, a to wszystko przez klej;/ teraz wygląda to tragicznie.. połowa paznokcia spoko a druga połowa bez 1 warstwy:| ma głęboką nadzieje że to jakoś normalnie odrośnie bo wstyd się pokazywać z takim czymś. Zresztą... tak czy siak wstyd.. bo wszystkie obgryzione;/ średnia długość paznokci wynosi 1cm;/ dawno dawno temu zapuściłam nie wiem jak.. palec wskazujący i kciuk i naprawdę ładnie to wyglądało.. długość była poza opuszki palców. Ale było.. minęło:| jak byłam młodsza to używałam Gorzkiego Paluszka. Za pierwszym razem było gorzko.. a potem mogłam swobodnie to zlizywać więc nie pomogło.

Czytając wszystkie Wasze wypowiedzi myślałam nad wizytą u manikiurzystki.. ale to chyba za wcześnie.. za krótkie paznokcie no i wstyd Ale pomyślałam również nad inną formą nieobgryzania paznokci, a może motywacją Zamówiłam przedwczoraj odżywkę Sally Hansen Maximum Growth, bo niektóre kobitki z forum ją zachwalały. Właśnie przed chwilą otrzymałam przesyłkę i odrazu nałożyłam 2 warstwy odżywki. Mam głęboką nadzieję że to mi pomoże szybko uzyskać dłuższe i zdrowsze paznokcie. Na dodatek zbliżają się wakacje i spędzanie czasu z moim nowym chłopakiem, który NIC nie wie o tym moim "problemie". He.. bo widział tylko tipsy.. a pytał się czemu je mam, po co? W sumie miałam powody tak czy siak, bo przyjeżdżam do mojej rodzinnej miejscowości skąd on tez pochodzi raz na jakiś czas, a wtedy jest zaplanowana jakaś impreza. I zawsze to lepiej jak paznokcie ładnie się prezentują na takich okazjach. Więc tak mu to tłumaczyłam;/ idiotka..;/ oczywiście obgryzam również w sytuacjach stresowych! ale nie robie tego ani na dworze, ani przy ludziach.. tylko zawsze w samotności;/bo wiem że to bardzo głupio wygląda jak dziewczyna obgryza paznokcie.. chyba przydałby mi się jakiś nadzór albo współlokator/ka czy cos w tym stylu.. nie wiem co robić.. ? W tym momencie moją motywacją jest swobodne pokazanie ładnych i MOICH paznokci mojemu mężczyźnie.. nio i ta odżywka która oby mi pomogła.

Ale się rozpisałam hee..
Ale jeśli macie jakieś porady dla mnie bądź chcecie doprowadzić mnie do porządku to proszę bardzo na ta chwilę chyba tego potrzebuję...
Pozdrawiam!
__________________
Key Of Life

Edytowane przez monika0020
Czas edycji: 2009-05-19 o 09:39
monika0020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując