Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-23, 10:38   #128
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Wiecie, mam już nowy kolorek, blondu zuuuupełnie już nie przypomina zrobiłam tym balsamem na bazie henny z Venity - orzech laskowy, na rozjaśnionych pasmach wyszedł jednak zupełnie inny, dużo ciemniejszy, ale trzymałam go też sporo, bo 2 godziny, pewnie jak się będzie zmywać to zacznie przypominać ten właściwy kolor, ale tak ładnego odcienia brązu to jeszcze chyba nie miałam (przypomina trochę takie b.ciemne kasztany)

Ja Twoje makijaże Femme oglądałam, niezła to sztuka :brawo:
a właśnie skoro jesteście takie utalentowane i macie do czynienia ze sztuką (bo jakże inaczej nazwać to co robicie??), a jeszcze jeśli to jest Waszą pasją... to bardzo prosiłabym o wejście na link: http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...n=pom%F3%BFcie
- tam są moje pytania do ankiety na temat sukcesu do mojej pracy magisterskiej(można ogólnie o sukcesie zawodowym, sukcesie w życiu osobistym) - no oczywiście jeśli miałybyście ochotę się pochwalić i odpowiedzieć na te pytania, bądź zasugerować jeszcze inne :please:

a oto nowa ja i ten okropny pryszcz ::P:
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując