Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - krwawienie w ciąży
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-23, 13:45   #15
Paulin15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: krwawienie w ciąży

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja również radzę niezwłocznie udać się do lekarza, a do tej chwili jak najmniej chodzić, tym bardziej, że póki co nie wiadomo czym jest spowodowane krwawienie. Moja bardzo bliska przyjaciółka na początku każdej ciąży musiała przez pierwszy miesiąc leżeć plackiem w domu i zażywać jakieś leki podtrzymujące. U niej również występowało krwawienie. Pierwszą ciążę tak własnie straciła. Taką ma po prostu urodę organizmu, że na początku występuje krwawienie i należy być w tym czasie baaardzo ostrożnym, a później to mija. Teraz moja przyjaciółka w maju urodzi 3-cie dziecko więc głowa do góry-krwawienie to jeszcze nic takiego, ale trzeba zawczasu zapobiec możliwym dalszym skutkom. Będzie dobrze I pamiętaj agu.s czasami nie wystarczy tylko nie przemęczać się, czasami trzeba troszkę poleżeć na początku, ale wtedy najlepiej pomyśleć jak cudownie będzie za 9 miesięcy, kiedy Twoja dzidzia uśmiechnie się do Ciebie-chociaż może jeszcze nie całkiem świadomie ) Zyczę duuuuużo zdrówka
ja mam maly problem wlasnie z tym samym jak krwawienie. nie ejstem pewna do konca ciazy mialam objawy wsyztkie .. jestem dosyc mloda.. krwaiwnia wystapily nie w terminie misiaczki (5 dni pozniej) sa inne niz zwyk;le chociaz bol brzucha jest taki sam jak przy miesaiczce... plamienia sa ciemniejsze i bardziej geste.. prosze pomoz pozdrawiam
Paulin15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując