Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-03, 14:41   #2897
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Porzuciłam BB. Goowonsesang który jako jedyny dawał radę mojej cerze, nie odpowiada mi już kolorystycznie, a i miewał swoje kapryśnie dni, tłuścił i ścierał się w ekspresowym tempie. Spróbuję jeszcze BB z profesjonalnej linii kosmetycznej i jak mi nie podpasuje, uderzam w podkłady.



Na mnie te maski kompletnie nie działają, także dałam już sobie z nimi spokój.

dużo lepszy od doktorka jest moim zdanie BRTC gold caviar spf 50. Nie nadaje się dla bladziochów bo ma dość ciemny beżowo oliwkowy odcień choć nieźle się nawet wtapia(poza super bladymi i super ciemnymi buźkami oczywiście jak to bb). Jest treściwy, trzeba chwilę z nim popracować, ma świetną przyczepność do skóry, jak się go przypudruje krzemionką lub czymś w tym stylu to jest trwały bo fajnie się fixujące pudry do niego "przylepiają", nie spływa, nie ciastoli, skóra wygląda zdrowo. Moja matula używa 3 tubkę i bardzo go lubi, ja też próbowałam(za ciemny mi jest bym go stale używała) i też uważam że fajny pielęgnujący-nawilżający kremik


Po dzisiejszym gorącym dniu jestem bardzo filtrowo zrozpaczona Pharmaceris hydrolipidowy dzisiaj poległ Filtry koreańskie również są dla mnie zbyt pielęgnujące, bogate Mam tłustą buzię a w upał sebum się wręcz leje. Mój jedyny ratunek to filtry japońskie miałam kiedyś tylko Biore UV Milk i byłabym skłonna znowu go kupić bo dawał mi mat i robił za bazę ale może jest coś podobnego/lepszego dla tłuściochów?
Myślałam również nad Biore UV Aqua Rich Watery Essence(ktoś ma porównanie do wersji UV milk?), Kose sekkisei sun protect gel, jakaś Anessa może? Przydałaby się też jakaś koloryzująca baza również matująco wygładzająca z spf przynajmniej 30, 2cats kusi Chacott for professionals enriching base Patrzyłam jeszcze na Isehan kiss me sunkiller super lasting base ale jest tani więc nie wiem....
http://www.askmewhats.com/2015/05/am...ler-super.html


Mentrum ktoś próbował?
http://www.ratzillacosme.com/sun/men...ong-cool-plus/

Co do filtra interesowałby by mnie konsystencja rzadka emulsyjna albo żelowa, pragnę by wchłaniał się do matu, prawdziwego matu, żadnego glow buzia żeby suchutka była, alkohol w składzie mi nie straszny, może mieć nawet potencjał wysuszający. Jestem zrozpaczona tłustością wszystkiego Dodam że potrzebuję go na warunki miejskie czyli makijaż ma na nim nienagannie wyglądać. Help

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2015-06-03 o 15:51
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując